Strona głównaWnętrzaCiekawe umywalki z marmuru do łazienki.

Ciekawe umywalki z marmuru do łazienki.

Jak dodać koloru do naszego świata? Jak sprawić, aby nawet najprostsze rzeczy cieszyły oko? Aby to, co w codziennym życiu wydaje się pospolite, stało się wyjątkowym akcentem? Odpowiedź to kamień naturalny. Marmur, onyks, kamień rzeczny lub granit.

Kamień ten przybywa z dalekich wysp Indonezji. Ten barwny i egzotyczny zakątek świata jest często doświadczany przez siły Matki Natury. Częste zjawiska tektoniczne oraz uśpione wulkany tworzą specyficzne warunki, w których powstał marmur Creme. Jego delikatne oblicze odzwierciedla piękno w surowym, nieprzewidywalnym środowisku. Właśnie to piękno wykorzystali pasjonaci z Lux4home™, włączając marmur Creme do swojej kolekcji łazienkowej. To doskonały sposób na wyróżnienie się dzięki produktom o wyjątkowej historii.

Luksusowe wanny z marmuru

W ofercie Lux4home™ znajdują się również wolnostojące wanny z marmuru, produkowane w Indonezji. Wanny typu stone bathtub Praesenti Cream czy Marble Bathtub Contario Cream, są ręcznie robione z jednego bloku naturalnego kamienia. Te luksusowe produkty charakteryzują się unikalnym wyglądem i niezwykłą trwałością. Każda wanna ma swój własny, indywidualny charakter, czyniąc ją jedynym w swoim rodzaju dziełem sztuki.

Ręcznie robione umywalki z kamienia

A teraz coś dla tych, którzy pragną unikalnych wnętrz i nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Ręcznie wykonane umywalki, wanny z kamienia czy dywany z kamieni naturalnych są dla tych, którzy oczekują czegoś więcej niż standardowa ceramika łazienkowa.

Indywidualni rzemieślnicy w Indonezji tworzą w Lux4home™ produkty o wartości historycznej i artystycznej. Indonezja, największy archipelag wysp na świecie, oferuje niezwykły wybór kamieni naturalnych. Specjalnie wybrane i posortowane kamienie pochodzą z wysp takich jak Bali, Jawa, Sumatra, Borneo, Maluku, Sumba, Lombok, Yamenda oraz 97 innych, niezamieszkanych przez człowieka. Te kamienie zmieniają się później w unikalne umywalki i wanny kamienne. Każde dotknięcie takiego przedmiotu wykonanego z kamienia naturalnego przypomina o pięknie Matki Natury.

Umywalki onyksowe

Na każdej onyksowej umywalce widać warstwy kształtowania się kamienia, gdy zostaje on podświetlony. Często takie umywalki montowane są w łazienkach i salonach kąpielowych. Onyksowe umywalki są najdroższymi ze względu na unikalność, wartość i dostępność onyksu. Te umywalki łączą szlachetne materiały z różnorodnymi tonacjami kolorystycznymi i wachlarzem cieni, unikalnymi dla kamienia naturalnego. Dzięki Lux4home™, nowoczesny styl łazienek łączy się z symboliką naturalnych materiałów.

Mozaiki otoczakowe

Mozaiki otoczakowe są jednym z najbardziej znanych produktów Lux4home™. Skonstruowane na siatce „mesh” z otoczaków najwyższej jakości, odznaczają się trwałością i wspaniałą kolorystyką. Kamienie pochodzące z różnych zakątków Indonezji są ręcznie sortowane pod względem rozmiaru, koloru, odcienia i kształtu. Następnie otoczaki są umieszczane na specjalnej matrycy, na której naszkicowany jest wzór mozaiki.

Wanna z kamienia naturalnego

3747b.jpg

Produkty z kamieni rzecznych są jednymi z najbardziej ekskluzywnych. Możliwość zaprojektowania unikalnych wzorów zapewnia niepowtarzalność. Wanny kamienne mogą być wykonane zarówno z surowych kamieni rzecznych o nieregularnych kształtach, jak i z marmurów oraz onyksów o gładkich i regularnych kształtach. Każda wanna ma swój własny charakter, czyniąc ją jedynym w swoim rodzaju dziełem sztuki. Kamienne wanny w stylu klasycznym lub nowoczesnym mogą stać się zachwycającym elementem wnętrza, budzącym podziw każdego, kto je zobaczy. Kąpiel w nich jest wyjątkowym przeżyciem i nieustannym relaksem.

To tylko niektóre z możliwości wykorzystania kamienia naturalnego we wnętrzach. Produkty Lux4home™ sprawiają, że raz urządzone wnętrze pozostanie piękne przez wiele lat.